SY 2024-2025

List of Passers

  • PRE-NURSERY (MORNING)
  • PRE-NURSERY (AFTERNOON)
  • NURSERY
  • KINDERGARTEN
PRE-NURSERY (MORNING)

FOR THE PARENTS AND GUARDIANS OF STUDENTS WHO PASSED THE ASSESSMENT, AN OFFICIAL ADMISSION EMAIL WILL BE SENT TO YOU.

PRE-NURSERY (MORNING)


1. Chu, Audrey Megan

2. Chua, Liam Travis

3. Chua, Samantha Natalie

4. Co, Hope Joie

5. Co, Kassandra Alana

6. Conde, Ethienne Benson Jr.

7. Dy, Caleb Jaden

8. Flores, Cara Margarita

9. Flores, Jaehon Maclein

10. Guo, Yaoyou

11. Julio, Iverie Dane

12. Lagrimas, Gyra

13. Lam, Zachary Drake

14. Lapus, Jacinta Elise

15. Liao, Yuxiu

16. Lim, Audrey Elise

17. Lim, Hugo Percival Sehleng

18. Lim, Zahavi Richard

19. Lipana, Juliet Maine

20. Martinez, Hugh Gabriel


21. Ong, Kristov Gabrielli

22. Panugayan, Arabelle

23. Peng, Luo Xi

24. Sia, Arrow Luka

25. Tan, Kara Lauren

26. Uy, Emerie Saige

27. Wong, Jaren Zedric

28. Yambao, Natalie Evangeline

29. Yang, Mingrui

30. Zeng, Alfred

PRE-NURSERY (AFTERNOON)

FOR THE PARENTS AND GUARDIANS OF STUDENTS WHO PASSED THE ASSESSMENT, AN OFFICIAL ADMISSION EMAIL WILL BE SENT TO YOU.

PRE-NURSERY (AFTERNOON)



1. Chan, Rhiann Sabella

2. Chao, Nate William

3. Co, Rassha

4. Hao, Edson

5. Kuan, Maximiliano

6. LeaƱo, Luke David

7. Lim, Jonathan Braeden

8. Lin, Cheyenne Sydnee

9. Sy, Zayne Kyler

10. Tan, Arden Hope

11. Tong, Kreondre Theodore M.

12. Wang, Yuchuan


NURSERY

FOR THE PARENTS AND GUARDIANS OF STUDENTS WHO PASSED THE ASSESSMENT, AN OFFICIAL ADMISSION EMAIL WILL BE SENT TO YOU.

NURSERY (AFTERNOON)


1. Abuso, Lana Jasmin

2. Ang, Ethan Harrell

3. Capagcuan, Tabitha

4. Chan, Sevan Gil

5. Chua, Ethan Scott

6. Chua, Serene Empress

7. Chung, Lev Kalen

8. Co, Irvinn

9. Co, Jaden Kristoffer

10. Co, Khaleesi Arya

11. Conejos, Sage Eliana

12. De Guzman, Curtis Jacob

13. De Leon, Konstance Willa

14. Granados, Caitlin Zuri

15. Guo, Hangshuo

16. Hu, Lucas

17. Jia, Yunxin

18. Lam, Astrid Gail

19. Lao, Matteo Harrik

20. Lau, Axel Tudor

21. Lim, Adam Riley

22. Lim, Anton Klyde

23. Lo, Peyton Joseph

24. Lui, Ennzo Constantin

25. Lui, Harris Chris

26. Macadangdang, Kelly Simone

27. Manly, Maxwell Francis

28. Maung, Amelia Georgia

29. Ocampo Tan, Carlisle Kate Allana

30. Ong, Braden Patrick

31. Ong, Nathan Kristoff

32. Ong, Summer Natasha

33. Pimentel, Ma. Kathryn Helena

34. Prasad, Hugo

35. Qin, Enxi

36. Shi, Sylvia Quinn

37. Siytiu, Lorenzo Elliot

38. Su, Elson

39. Tan, Cali Nicola

40. Tan, Ezra Nikolai

41. Tan, Iain Robert

42. Yao, Justine Belle

43. Yu, Aerin Francine

44. Yu, Jincheng

45. Zurbano, Camila Sabine


KINDERGARTEN

FOR THE PARENTS AND GUARDIANS OF STUDENTS WHO PASSED THE ASSESSMENT, AN OFFICIAL ADMISSION EMAIL WILL BE SENT TO YOU.

KINDERGARTEN (AFTERNOON)



1. Chang, Skyler Handelson

2. Chung, Orianna Sophie

3. Co, Aliona Brailey

4. Fernandez, Ximun Tobin

5. Ko, Amara Louise

6. Lam, Grayson Anthony

7. Lui, Howard Chael

8. Makani, Christian Zion

9. Matias, Clark Jefferson

10. Ong, Summer Kelsey

11. Pua, Martine Vanna

12. Tan, Kelsey Aerin

13. Wei, Luochen

14. Yap, Audrielle Halle

15. Zhao, Chenyu